Kırlangıç Bayrak

Kırlangıç Bayrak Nedir?

Kırlangıç Bayrak alt bölümündeki kırlangıç görünümünden dolayı zamanla bu ismi almış bir bayrak türüdür. İnce uzun bir yapıda olan ve alt kısmı ters “V” şeklinde bayrak türünün hoş bir görüntüye sahip olduğundan hiç şüphe yok! Tasarımsal bakımdan dikkat çekici bir yapıda olması iç ve dış mekanlarda çok ciddi düzeylerde kullanılmasına neden olmuştur. 50×150 cm, 75×200 cm, 100×300 cm gibi ebatlarda üretimi gerçekleştirilen bayrak ürününün boyutları sabittir ve bu konuda bir standarta sahiptir. Diğer bayrak türlerinin özel ölçülerde ayarlanabildiği ancak; bu bayrak türünün belirli boyutlarda olduğu unutulmamalı. Bu bayrak türünün niteliğini kaybetmemesi adına boy oranı en oranının dört katı olmalı. Kendi içinde beşgen, üçgen, oval, Türk kırlangıç bayrağı gibi çeşitleri bulunan bayrak türleri içinden dilediğiniz seçimi yapmanız mümkün.

Kullanım alanı bakımından çok ciddi düzeylerde kullanımı söz konusu. Her türlü ortamda rahatça kullanılabilir özellikler taşıması insanların yoğun bir şekilde ilgi gösterdiği ürünler arasında yer almasını sağlamıştır. Malzeme ve işleme kalitesi bakımından istenen niteliklere sahip ürünleri tercih etmeniz görüntünün şıklığını düşürebilecek bir faktörden uzak kalmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden; bayrak ürünleri temin edeceğiniz noktaları dikkatlice belirleyerek hareket etmelisiniz. Türk Bayrağı’nın yüce maneviyatını bozacak kalitesizlikten uzak durmalısınız. Piyasa genelinde bu kalitesizlikte üretim yapan şirketlerde az değildir. Bu tarz şirketlerin ürünlerinden uzak durarak daha iyi üretimler yapmalarını teşvik edebilirsiniz. Bu alanda gerçekten yaptığı işe özenen şirketler mevcut. Bu şirketlerin ürünlerini temin edip kullanmaya başladığınızda çok daha kaliteli, canlı ve parlak görünümlü ürünler elde etmiş olmakla kalmayıp yıllar boyu dayanabilecek sağlamlıkta ürünlerde elde etmiş olacaksınız.

Kırlangıç Bayrak ürünlerinin ortamlara kazandıracağı şıklık görülmeye değer olacaktır. Farklı tasarımı ile sıradan bir ürün olmadığını çoktan kanıtlamış olan kırlangıç türünü mutlaka denemelisiniz. Alt kısmındaki ters “V” gerçekten güzel ve dikkat çekici bir görüntü oluşturmayı başarmış durumda. İnce, zarif duruşuyla gerçekten memnun bırakacak bir ürün olduğunu ifade etmek mümkün. Doğru noktalara yerleştirmeniz halinde ortaya çıkaracağı atmosferik görüntü göz zevkinize hitap etmesini de sağlayacaktır.

KIRLANGIÇ BAYRAK SATIŞI

Kırlangıç bayrak; değişik kumaşlar üzerinde eninin 2 katı şeklinde üzerine değişik baskı teknikleri uygulanarak üretilen bayrak çeşitidir. kırlangıç bayrağın kenarları sıcak kesimli olup kullanım açısından kolaylık sağlamak amacı ile üst tarafı plastik boru olup tıpa ve ip yardımı ile üretilmektedir. Kırlangıç bayrak adının anlamı ; bu bayrak çeşidinin alt tarafının kırlangıç kuşunun kuyruğuna benzemesinden dolayı, isminin kırlangıç bayrak konulduğu rivayet edilmiştir.

Kırlangıç bayrak ,Kırlangıcın kuyruğundan esinlenilerek oluşturulmuş bir bayrak tipidir. Kırlangıç bayraklar Günümüzde firmaların ,Küçük, büyük işletmelerin kullandığı bir bayrak türüdür. Bayrağın dalgalanışı çok asil bir görünümde olduğu için tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır.

Kırlangıç Bayrak Üretiminde 20 yılı aşkın süredir sektöründe lider olan kurumumuz, son teknoloji makine parkuru ile hızlı ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.Kaliteli ve ekonomik fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

Reklam bir amaç değil araçtır işte bu yüzden amacınızı iyi değerlendirirseniz hedefinize ulaşma imkânınız daha muhtemel olur. Kırlangıç bayrak flama ile sizlere bir araç vaad ediyoruz. İşte bu sayede işyerinizi, firmanızı daha görsel hale getirebilirsiniz. Eğer siz de firmanızı daha aktif daha canlı ve daha hareketli lanse etmek istiyorsanız bayrak çeşitlerimizi incelemenizi tavsiye ederiz..

Kırlangıç bayrak flama hem iç hem de dış mekân (outdoor) için uygundur. İsteğiniz üzere istediğiniz boyut ve ebatta kırlangıç bayrak flama ürünlerine sahip olabilirsiniz. Unutmayın, bireyler muhatap oldukları firmanın dış görünüşüne ve iç görünüşüne oldukça önem verirler. Bireylerin firmalardan beklentilerinin başında kurumsallık ve güvenilirlik gelmektedir. İşte bu yüzden bireylerde olumlu bir ilk izlenim yaratmak için kırlangıç bayrak flama sizin en iyi yardımcınız olacaktır. Kendi tasarımınızı kendiniz yapabildiğiniz gibi mevcut tasarımlarımızdan da yararlanabilirsiniz.

Kırlangıç bayrak flama olarak önceliğimiz sizlerin memnuniyetidir. Siparişlerinizi aksatmadan ve vaktinde sizlere ulaştırıyoruz. Firmanızı daha iyi ifade etmenizi sağlayan aynı zamanda kurumsal bir görünüme yardımcı olan kırlangıç bayrak flama beklentilerinizi asla boşa çıkarmayacaktır. Siparişlerinizin amacı bireylere bir ürünü tanıtmak, bir hizmeti duyurmak veya yeni bir marka oluşturulduğunu bildirmek gibi çeşitli alanlarda olabilir. Siz de kendi tasarımlarınızla ya da mevcut tasarımlarımızla kırlangıç bayrak flama sahibi olmak istiyorsanız bize ulaşın. Müşteri potansiyelinizi arttırmanın ve firmanıza renk katmanın tam zamanıdır. Bunun için bizimle iletişim bölümünden irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

KIRLANGIÇ BAYRAK ÇEŞİTLERİ

33X100 KIRLANGIÇ

50X150 KIRLANGIÇ

70X200 KIRLANGIÇ

100X300 KIRLANGIÇ

Kırlangıç Bayrağın çeşitlerini 4 ana dalda inceleyebiliriz;

  • Alt tarafı (V) şeklinde olan kırlangıç bayrak
  • Alt kısmı düz kesim olarak üretilen kırlangıç bayrak
  • Alt kısmı ters (V) olarak üretilen kırlangıç bayrak
  • Yuvarlak üretilen kırlangıç bayrak

KIRLANGIÇ BAYRAK BASKI TEKNİKLERİ

Kırlangıç bayraklarda uyguladığımız baskı tekniklerini aşağıda belirttiğimiz gibi sıralayabiliriz.

  • Empirme baskı
  • Dijital baskı
  • Serigrafi baskı
  • Dispers baskı
  • Ronjan baskı

Yukarıda saydığımız tüm baskı çeşiti ile kırlangıç bayrak üretimi yapmaktayız.

KIRLANGIÇ BAYRAK KULLANIM ALANLARI

Kırlangıç bayraklar son yıllarda ürettiğimiz ürünler arasında en çok üretilen ürünlerden bir tanesidir. Görsellik bakımından hoş ve göze alıcı olduğundan dolayı, firmaların reklam ve tanıtım aracı olarak seçtiği en yaygın bayrak çeşitidir. Kırlangıç bayrak kullanım alanı itibarı ile; fuarlarda, organizasyonlarda, açılışlarda, seçimlerde vb birçok alanda kullanılmaktadır.

KIRLANGIÇ BAYRAK SATIŞI

Kırlangıç bayraklar fuar alanlarında,şirket ve otel girişlerinde,resepsiyonlarda sıkça kullanılmaktadır. Kırlangıç bayrak satışında toptan ve perakende olarak üretim ve satışı yapmaktayız.

Kırlangıç bayrak ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçiniz.

Ülkelerin simgesi, siyasi partilerin simgesi, bir futbol kulübünün simgesi, dernek ve rotary kulübünün simgesi, deniz kod flamaları ve özel şirketlerin logosunun yer aldığı bayraklara günlük hayatımızda sık sık rastlamamız mümkündür. Özellikle kırlangıç bayrak modeli çok kullanılmakta ve üst kısmından bir boru geçirilerek yere dikey bir şekilde havada asılı durmaktadır.

Adını kuyruk kısmının kırlangıca benzemesinden alan bu bayraklar sektörde en çok üretilen modellerdir. Bayrak imalatı özel dokuma kumaşlardan yapılmaktadır. Bayrak genel anlamda bir ülkeyi temsil eden ve o ülkeye özgü şeklin kumaş üzerine işlenmesidir. Kullanım alanı geniş olan bayraklar tanıtım amaçlı olarak farklı ölçülerde üretilmektedir. Kurumsal firmanızın yerli ve yabancı yatırımcıların dikkati çekmesi yaptığınız tanıtıma bağlıdır. Tanıtımın aracı olarak firmanız için tasarlanmış logonun flama ve bayraklara basılması kurumsal kimliğinizi öne çıkaracaktır. Kırlangıç bayraklar bu iş için biçilmiş kaftan olup panayır ve fuar gibi organizasyonların tanıtımında, siyasi partilerin simgelerinin olduğu bayraklar miting ve panellerde de kullanılmaktadır. Kırlangıç bayrakların tercih edilmesinin sebebi estetik bir görünüme sahip olmasıdır.

Estetik görünümünün yanında kaliteli olan kırlangıç bayraklar denizcilik sektöründe gemi ve teknelerde kullanılmaktadır. Bu bayraklar kumaşlarından dolayı rüzgârda dayanıklıdır ve kolay bir şekilde yırtılmaz. Türkiye’de geniş bir pazarı bulanan kırlangıç bayrak ve flama sektöründe fiyatlar yüksek rağbet görmelerine rağmen düşük olmakta ve sipariş üzerine kargo ile teslimat yapılabilmektedir.