Makam Direği

Makam Direği

Makam bayrakları ile birlikte kullanılan makam direği 2 farklı şekilde üretilmektedir. Makam direklerinin pirinç veya krom bazında üretimi yapılmakta ve ürünler satışa sunulmaktadır. Makam direği ölçüsü 2,30 cm ebatlarında boy göstermektedir. Makam direği üretim alternatifleri:

  • Makam kronik direği
  • Alt taban
  • Üst taban
  • Tabanlıklara ay yıldız ve talebe amblemi eklenmektedir.

Makam bayrağı ve makam direği istenildiğinde değiştirilmeye uygunluk göstermektedir. Sarı veya gümüş rengine sahip olan direklerin 2 farklı renk seçeneği bulunur. Renklerine göre karar verirken aslında türüne de karar verilmiş olunur.

Her iki üretimde de direklerin parlak olması önem taşımaktadır. Parlaklıklarından hiçbir değer kaybetmeyen makam direği kolay kolay paslanmaması ile de dikkat çeker. Yağmurlu, karlı veya olumsuz hava şartlarına maruz kalan direkler normal şartlarda çabuk ve yoğun bir şekilde pas tutabilecek iken parlak özellik kazandırılan direkler kolay kolay paslanmaz ve görüntüsünde eksiye düşmez.

Ayrıca uzun dönemler boyunca kullanıma da uygunluk göstermektedir. Albayrak firması bayrak üretimlerine verdiği önemi ve kaliteyi makam direği üretirkende kullanır. Firma tıpkı bayrak üretimlerinde olduğu gibi üretimlerden hemen sonra ürün kontrolünü gerçekleştirir. Hatalı ürünler firmada kalarak geri dönüşüme gider hatasız ürünler müşterilere ve satış merkezlerine ulaştırılır.

Üretimin kalitesi ile albayrak firması hizmet kalitesini eş değer tutar ve müşterilerinden alacakları üretime yönelik ve hizmete yönelik onay mesajını firmasının sulhu için önemser.