Reklam Bayrağı

Reklam Bayrağı

  • Reklam bayrağı tasarımı
  • Reklam bayrağı imalatı veya üretimi
  • Reklam bayrağı üretim kontrolü
  • Reklam bayrağının hazırlanması
  • Reklam bayrağının müşteriye teslimi

Tüm bu kriterler doğrultusunda reklam bayrağı satışları gerçekleştirilerek tasarımlara uygun şekilde üretimler sağlanır. Üretimlerden her bir müşterinin memnuniyetine önem verilir. Söz konusu reklam bayrağı olduğunda müşteri kitlesinin beğeni duygularını kazanması esas alınır. Neticede bayrağın kusursuz bir şekilde üretimden sağlıklı bir biçimde sonuçlanması amaç edinilmektedir.

Tasarımlara uygun olarak gerçekleştirilen üretimler ilk olarak talepte bulunan veya firmanın yetkili kişilerin onayına sunulur. Ardından müşteriye teslimat gerçekleştirilir. Reklam bayraklarının kullanıldığı alanlar firma cephelerinin ön yüzleri, fuarlar ve açılışlar olmaktadır. Reklam bayrakları taşınabilir özelliklerde oldukları birden fazla yerde kullanılabilme imkanı sağlarlar.

Genellikle dış ortamlarda kullanılan reklam bayrakları değişiklik gösteren hava koşullarından olumsuz şekillerde etkilenmezler. Aksi halde kullanılan kumaşa yönelik kendini yenileyebilme özelliğine de sahip olurlar. Böylece reklam bayrağı siparişi veren kişiler açılış, fuar veya cephe önlerinde kullanmak istedikleri bayrakları tekrar tekrar kullanabilir ve ekstra masraf yapmaya da gerek duymazlar.

Ürünlerde raşel kumaş kullanılmaktadır. Raşel kumaşın en işlevsel özelliği ise yağmurda kalan bayrakların kendi kendini yıkayarak temizlemesi olmaktadır. Dolayısıyla bayrakların olumsuz hava şartlarından etkilenmediği de böylece kanıtlık kazanır. Bayrakların özel makinelerde işlenmesi ile ürünler sağlamlıklarından ödün vermeden kullanıma her daim hazırdırlar.