Tekli Masa Bayrağı

Tekli Masa Bayrağı

Kurumsal veya özel şirketler olsun tekli masa  bayrağı kullanımına yetkili kişiler masalarında yer verebilirler. Tekli masa bayrağı tek bayrak ve tek direkten oluşan bir ürün olup ortama resmi ve ciddiyetliği ifade eden bir hava katmaktadır. Albayrak kalitesi ile de tekli masa bayrağı daha canlı ve daha dayanıklı kumaşlardan elde edilmektedir.

Dolayısıyla kumaşın kısa süre içerisinde yıpranması, kumaş renginin solması gibi olumsuzluk içeren durumlarla karşılaşılmamaktadır. Böylece müşterilerin albayrak firmasına yaptığuı harcamalar da boşa gitmemektedir. Kullanım alanları genellikle kurumsal olarak görülen tekli masa bayrağı evde, ofiste ve  daha bir çok yerde kullanım imkanı sağlar. Yinede devlet kurumlarında masa bayraklarına sıklıkla karşılaşıldığına çoğu kez şahit olunduğu itiraz götürmez gerçektir.

Bu da insanlarda masa bayrağı kullanımının yalnızca devlet kurumlarında yer alabilmesi algısını doğurabilmektedir. Fakat tekli masa bayrağı kullanmak için ne bir devlet kurumunda ne de devlet memuru olarak çalışılıyor olunmasına ihtiyaç duyulmaz. İçerisinde vatan sevgisi bulunan herkes bulunduğu ortamda tekli masa bayrağı kullanabilir.

Tekli masa bayrakları ücretlendirme açısından da oldukça ekonomik olarak perakende satış fiyatı ile sergilenir. Bayrakların direkleri istenildiğinde değiştirilmeye uygundur. Bayraklarda kullanılan malzeme kumaşıda albayrak kalitesi ile uzun ömürlü olmaktadır. Her konuma uyum sağlayabilen tekli masa bayrağı ofis gibi alanlarda kullanıldığında firmaların ağırlığını ortaya koymakta ve müşteri gözünde olumlu yargılar uyandırmaktadır.